Szkolenia narciarskie dla firm i grup zorganizowanych

Z doświadczenia i sukcesów w działalności szkoleniowej oraz kompleksowej organizacji aktywnego wypoczynku w górach dedykowanego głównie klientom indywidualnym, zrodził się pomysł poszerzenia zakresu świadczonych usług o organizację eventów, zawodów, wyjazdów dla firm, instytucji oraz grup zorganizowanych.

Forma aktywnego wypoczynku, szkolenie narciarskie, zawody oraz szereg atrakcji związanych z pobytem w górach (kulig, ognisko, jazda z pochodniami, wyścigi na „byle czym”, zjazd na sankach, Après Ski) to świetny sposób na integrację z Twoimi partnerami biznesowymi i na pozafinansową formę motywacji dla Twoich pracowników. Wspólne hobby i zmaganie z własnymi „słabościami” na stoku sprawiają, że zawodowe i społeczne granice pomiędzy ludźmi zacierają się. Nasi instruktorzy w mistrzowski sposób zachęcają do pozytywnej rywalizacji pomiędzy członkami poszczególnych kameralnych grup. Narciarska atmosfera udzieli się wszystkim – szczególnie podczas wieńczących całe zmagania zawodów. Świetna zabawa gwarantowana!

Chciałbyś zorganizować zawody narciarskie?

Szukasz odpowiedniej firmy eventowej?

Reprezentujesz biuro podróży lub inną instytucję z branży turystycznej i chciałbyś poszerzyć swoją ofertę o szkolenia narciarskie na najwyższym światowym poziomie?

Planujesz wyjazd rodzinny i poszukujesz instruktora na wyłączność?

Skontaktuj się z naszą szkołą narciarską – jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy.


Piotr Górnicki

tel. +48 607 462 038

e-mail: piotr.gornicki@demoteam.eu

Masz pytania dotyczące szkolenia lub wyjazdu? Napisz do nas, a odpowiemy jak najszybciej będzie to możliwe.

Dziękujemy za wiadomość. :)

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty