Najczęściej zadawane pytania

Mamy odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie:

Mam niesforne dzieci, wątpię czy ktokolwiek sobie z nimi poradzi?

Nie jest naszym zadaniem wychowywanie Twoich dzieci. Góry, śnieg, grupa rówieśników oraz brak (przez 3 godziny) oka rodziców czynią cuda. Mamy swoje sposoby, by zwrócić uwagę dzieci na nartach, zabawie i ćwiczeniach, które pochłoną je do reszty. W naszym zespole są osoby, które specjalizują się w szkoleniu dzieci. Efekty zaskakują zarówno rodziców, jak i samych instruktorów.

Na nartach to ja już jeżdżę trzydzieści, a może więcej lat, chyba mi już nic nie pomoże?

Nic bardziej mylnego, technika „sprzed tzw. rewolucji carvingowej” wbrew pozorom nie różni się aż tak bardzo od obecnej, dlatego nie warto czasem nazywać jej „rewolucją”. Nowoczesne narty są do „okiełznania” dla każdego, niezależnie do stażu, wieku, płci itp. Będziesz mile zaskoczony tym, ilu ludzi w Twoim wieku cieszy się „białym szaleństwem” w nowoczesnej formie.

Jakie formalności muszę spełnić, by wyjechać z Wami na szkolenie?

Poza wpłatą zaliczki, która stanowi jeden z elementów zgłoszenia się na szkolenie, najważniejszą kwestią jest ubezpieczenie. Koniecznie wykup ubezpieczenia OC,KL,NW z przeznaczeniem dla narciarzy dla siebie oraz swojej rodziny. Nie jest to duży koszt (90 – 120 zł osoba). Wysyłając zgłoszenie uczestnictwa akceptujesz jednocześnie regulamin wyjazdu, w którym m.in. oświadczasz, że jesteś osobą zdrową, w pełni zdolną do wysiłku związanego z uprawianiem narciarstwa oraz to, że bierzesz udział w szkoleniu na własną odpowiedzialność. Oczywiście, jako szkoła przestrzegamy wszelkich standardów związanych z bezpieczeństwem uczestników szkolenia i mamy wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania zawodu Instruktora.

Nie mogę namówić znajomych na wyjazd w tym czasie, a samemu to tak dziwnie i problem z transportem...?

Jak każdy sport i wspólne hobby narciarstwo łączy ludzi, dlatego nie martw się o brak towarzystwa. Na miejscu poznasz wielu fascynujących ludzi, z którymi znajdziesz wspólny narciarski język. Jazda w grupie powoduje, że wcześniej obcy sobie ludzie integrują się na tyle, że pod koniec wyjazdu trudno im się rozstać. Jeśli chodzi o transport, nic prostszego – napisz nam skąd jesteś, a my już zatroszczymy się o to, by „zmieścić” Cię do kogoś.

Jest wiele szkół narciarskich oferujących wyjazdy i szkolenia. Wasza oferta nie jest najtańsza na rynku - dlaczego mam wybrać właśnie Was?

Jesteśmy grupą ludzi „wyspecjalizowanych” w szkoleniu i uczeniu narciarstwa amatorskiego. Narciarstwo traktujemy jako świetną zabawę, a szkolenie jako narzędzie do tego, by kursanci „poczuli prawdziwy smak narciarstwa”, zarówno jeśli chodzi o jazdę sportową, jak i inne formy: skręt cięty, ślizgowy, śmig, jazda synchroniczna, elementy freeride’u itd. Idąc dalej wybieramy hotele, które gwarantują wyśmienitą kuchnię, saunę i/lub basen, dzięki czemu aktywne wakacje będą przypominać urlop w gronie przyjaciół czy rodziny, a nie harówkę. Decydując się na wyjazd szkoleniowy zwróć uwagę na liczbę dni „na śniegu”, ofertę ośrodka narciarskiego (trasy, wyciągi, gastronomię) oraz poziom i formę zakwaterowania. Te wszystkie elementy w połączeniu z naszym bagażem doświadczeń, sprzętem (kamery HD, rzutniki, ekrany, elektroniczny pomiar czasu, tyczki z homologacją FIS, płachty, wiertarki, radia wielozakresowe itd.), osiągnięciami zarówno w czasach zawodniczych, jak i instruktorskich składają się na cenę końcową „produktu”, który oferujemy.

Masz pytania dotyczące szkolenia lub wyjazdu? Napisz do nas, a odpowiemy jak najszybciej będzie to możliwe.

Dziękujemy za wiadomość. :)

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty