Poznaj Ski Academy Demo Team Poland

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktor Wykładowca SITN – PZN od 2000 roku, Ratownik Wodny WOPR, Instruktor Pływania. Na nartach jeździ od czwartego roku życia. W latach 2000-2006 zawodnik Carvingowego Pucharu Polski, szef i założyciel Fischer Demo Team Poland – czterokrotnych drużynowych zdobywców Pucharu Polski w Carvingu, w późniejszym czasie Blizzard Demo Team Poland – dziesięciokrotnych nieprzerwanie od 2008 roku Mistrzów Polski Szkół Narciarskich. Mistrz Polski Instruktorów 2015, 2017. 2018, 2019. V-ce Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej SITN, w przeszłości nie tak odległej szef oraz wieloletni (15 lat) członek Pol-Ski Demo Team (SITN Demo Team Poland), były członek Zarządu Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN. Uczestnik Kongresów narciarstwa INTERSKI - Crans Montana 2003, Lech am Arlberg 2005, Pyong Chang 2007, Matraszentiszvan 2009, Sankt Anton 2011.
Prywatnie - mąż Agnieszki, tata Kacpra i Szymona. Pasjonat kolarstwa, tenisa ziemnego, pływania.

Piotr "Piter" Górnicki

Świetny metodyk, dydaktyk, wychowawca kilku pokoleń narciarzy. Nieustannie aktywnie uczestniczący w mistrzostwach Polski Instruktorów PZN, cały czas w ścisłej czołówce. Pasjonat kolarstwa, pływania. Prywatnie dziadek dwóch wnuków: Kacpra i Szymka, z którymi może spędzać każdą wolną chwilę nie tylko na nartach. Od 2008 roku, nieprzerwanie Mistrz Polski Szkół Narciarskich PZN.

Zdzisław Górnicki

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Instruktor SITN – PZN, drużynowy Mistrz Polski Instruktorów.

Wojciech Liebersbach

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, Instruktor PZN, specjalizuje się w szkoleniu najmłodszych narciarzy.
Od 18 roku życia związana pracą z dziećmi, która daje jej mnóstwo satysfakcji. Czerpie z tego pozytywną energię i radość, o której większość dorosłych zapomina, a w zamian zaraża miłością do nart i uśmiechem. Miłośniczka różnych form aktywności fizycznej, w szczególności biegania, chodzenia po górach, jazdy na rowerze (zwłaszcza w towarzystwie swojego szalonego czworonoga), od niedawna także windsurfingu.

Dagmara "Gusia" Rajca

Student Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Instruktor SITN – PZN. Drużynowy Mistrz Polski Instruktorów 2015, 2016.

Dominik "Berlingo" Cebula

Klaudia Jakobschy

Michał "Miszel" Zięba

Jacek Suboczewski

Nasi instruktorzy narciarstwa

Zanim spotkamy się w jednym z najlepszych europejskich ośrodków czy później już na stoku, dowiedz się, kim są prowadzący nasze szkolenia nauki jazdy instruktorzy i dlaczego szkoła narciarska dla dzieci i dorosłych Ski Academy Demo Team Poland to doskonały wybór!

Każdy instruktor nauki jazdy na nartach ze szkoły Ski Academy Demo Team Poland to pasjonat białego szaleństwa, który swoje hobby przekuł w zawodowstwo. Nasz zespół tworzą mistrzowie carvingu i skitouringu, zdobywcy wielu pucharów, aktualni bądź byli członkowie kadry narodowej oraz osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w szkoleniu adeptów tej ekscytującej dyscypliny sportowej. Poza tym o naszych uczniów dbamy nie tylko przekazując im niezbędną wiedzę czy pokazując techniki szusowania po stoku. W trakcie wyjazdów zapewniamy też świetną atmosferę!

Robimy wszystko, by uczeń przerósł mistrza!

Masz pytania dotyczące szkolenia lub wyjazdu? Napisz do nas, a odpowiemy jak najszybciej będzie to możliwe.

Dziękujemy za wiadomość. :)

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty