O nas

image

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

od 2008 roku

Szkoła narciarska Ski Academy Demo Team Poland powstała na bazie teamu sportowego i tworzą ją czołowi narciarze w Polsce: aktualni oraz byli członkowie kadry narodowej, czołowi instruktorzy oraz instruktorzy wykładowcy, uczestnicy kongresów międzynarodowych, osoby związane z narciarstwem zawodowo.

Filozofia szkoły została ukształtowana na bazie doświadczeń poszczególnych jej członków, którzy umiejętności praktyczne zdobyte podczas lat treningów i profesjonalnego uprawiania narciarstwa skutecznie łączą z teorią i dydaktyką – nieodłącznymi elementami każdego sportu. W ten sposób zbudowaliśmy unikalny warsztat szkoleń, który konsekwentnie szlifujemy tak, aby z jednej strony pasja nart sprawiała wszystkim jeszcze większą frajdę, a z drugiej, była bezpieczną formą spędzania wolnego czasu w górach całego świata.

Mimo bagażu doświadczeń, cały czas doskonalimy swoje umiejętności zarówno w praktyce, jak i teorii uczestnicząc w kongresach oraz seminariach poświęconych „białemu szaleństwu”.

Misją szkoły jest świadczenie najlepszych na rynku usług związanych z doskonaleniem i nauką jazdy na nartach, kompleksową organizacją wyjazdów narciarskich oraz imprez integracyjnych. Cel ten realizujemy zatrudniając najlepszych instruktorów w Polsce, z których wszyscy to członkowie Reprezentacji Polski Instruktorów mający wszelkie niezbędne uprawnienia do pracy w kraju i zagranicą. Jednym z wielu wymiernych dowodów poziomu wyszkolenia kadry Ski Academy Demo Team Poland jest to, że od dziesięciu lat nie mamy sobie równych w Mistrzostwach Polski Szkół Narciarskich indywidualnie oraz w najważniejszej klasie szkół z licencją SITN – PZN A+B, oraz poziom zadowolenia klientów, którzy naszą pracę ocenili wyłącznie (98%) bardzo dobrze i celująco.

Masz pytania dotyczące szkolenia lub wyjazdu? Napisz do nas, a odpowiemy jak najszybciej będzie to możliwe.

Dziękujemy za wiadomość. :)

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty